Назад

Ми прийняли участь у крутому проекті

Радіємо, що мали змогу, на запрошення ГО «Інноваційна дія», прийняти участь у надзвичайно крутому проєкті - «Допомога жінкам зі статусом ВПО зменшити негативний вплив карантинного режиму»!
Що ж це за проект? Та чому вам варто про нього знати більше?

Цей проєкт було спрямовано на допомогу батькам у навчанні дітей на карантині, коли всі навчальні заклади було зачинено. Навчання проводилось за допомогою онлайн-методів (наприклад сучасної платформи ZOOM)

Наші педагоги (репетитори) побудували онлайн-роботу з дітьми таким чином, щоб діти мали змогу не тільки підтягнути свої шкільні знання з англійської та німецької мови, але і дізнатись чогось цікавого та новенького!

Щиро дякуємо організаторам ГО "Інноваційна дія" за проект і можливість взяти в ньому участь!

Ми дуже раді, що змогли допомогти дітям успішно закінчити цей навчальний рік, а велика кількість позитивних відгуків від батьків тільки підтверджує ці слова!

Дякуємо,що довіряєте нам своїх діток.

Всі фотографії зроблені з дозволу батьків.
Захід став можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок
лідерство – Україна», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ГО ІННОВАЦІЙНА ДІЯ. Інформація, що представлена у матеріалі, не завжди відображає погляді Уряду Канади і УЖФ.